TURNAJ VE STOLNÍM TENISU 9.6.2024

V neděli 9. června 2024 se uskuteční turnaj ve stolním tenisu v HALE SPORT ve FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ.

TURNAJ VE STOLNÍM TENISU
pořádá ELVAC a.s. ve spolupráci se Sportovním klubem Frýdlant nad Ostravicí, z. s.
Turnaj je určen jak pro neregistrované, tak registrované hráče.
Hlavní rozhodčí turnaje: Marián Hajko
Startovné: 150 Kč / osoba
Oceněna bude každá kategorie jak registrovaných, tak neregistrovaných hráčů a to: TOP 4 hráči a útěcha TOP 4 hráči.
Systém turnaje: bude upřesněn dle počtu hráčů. (Pravděpodobně hra ve skupinách, pak pavouk.) Hráči budou rozděleni na registrované a neregistrované. Registrovaní hráči budou do skupin řazeni podle STR.
Na turnaj zve bývalá reprezentantka a současná trenérka SK Frýdlant nad Ostravicí, paní Marie Hrachová, která bude osobně na turnaji přítomna😊.
PŘIHLÁŠKY zasílejte (nejlépe ihned, nejpozději do 3. 6. 2024) na:
turnajfrydlantno@gmail.com
+420 731 513 968
Přihlášky přijímáme jen do naplnění kapacity turnaje. Na mailovou adresu, nebo telefonní číslo uvedené výše napište jméno, příjmení, rok narození, mail a telefon. V případě, že jste registrovaný hráč, poprosíme o oddílovou příslušnost. Všechny přihlášky budou potvrzeny.
Přijďte si zahrát a aktivně strávit nedělní den ve společnosti lidí a hráčů, kteří tento sport mají rádi.
Občerstvení na turnaji zajištěno bufetovým provozem 🙂.
Těšíme se na vás 🏓.