Novinky

2.OBTM F-M

2.OBTM F-M

12/19/2021

Výsledky druhého okresního bodovacího turnaje mládeže.

V neděli 19. 12. 2021 se ve Frýdlantu uskutečnil druhý bodovací turnaj mládeže. Zúčastnilo se ho 33 hráčů a hráček.

Dvouhra  DIVIZE ,,A“:

  • 1.místo   Běčák Matěj          TTC F-M
  • 2.místo   Jančák Richard    Brušperk
  • 3.místo   Novák Petr            TTC F-M

Dvouhra DIVIZE ,,B“:

  • 1.místo   Somrová Barbora SK Frýdlant
  • 2.místo  Kutálek Antonín   SK Frýdlant
  • 3.místo  Závodný Denis      SK Frýdlant

Čtyřhry :

  • 1.místo    Jančák+Ševeček
  • 2.místo   Tobola+Novák
  • 3.místo   Neuwirth+Rybák,Běčák+Daková

 

 

 

 

Výsledky Vánočního turnaje:

Turnaje se zůčastnilo 32 hráčů přípravky.

  • 1. Barbora Somrová
  • 2. Václav Hrabec
  • 3. Filip Křiva
  • 4. Vojtěch Tesař z MH Ostrava

Turnaje ml.žáků,st.žáků a dorostu se zůčastnilo 25 hráčů.

  • 1. Adam Bakota
  • 2. Prokop A.Šlachta
  • 3.Tomáš Molin z TJ Sokola Hrabůvka
  • 4.Martin Menšík

OBTM F-M

Výsledky prvního okresního bodovacího turnaje mládeže

11/22/2021

V neděli 21. 11. 2021 se ve Frýdlantu uskutečnil první bodovací turnaj mládeže. Zúčastnilo se ho 27 hráčů a hráček.

Dvouhra DIVIZE A :  

  1. místo – Ševeček Jan            Brušperk
  2. místo – Viňanský Pavel      Brušperk
  3. místo – Jančák Richard     Brušperk
  4. místo – Rybák Tomáš         SK Frýdlant

Dvouhra DIVIZE B :

  1. místo – Štefek Adam          SK Frýdlant
  2. místo – Šancer Matouš      Ropice
  3. místo – Hrabec Václav       SK Frýdlant

Čtyřhra :

  1. místo – Jančák,Ševeček       Brušperk
  2. místo – Rybák,Novotný        SK Frýdlant
  3. místo – Viňanský,Vantuch Brušperk   

 

fotky OBTM 2021

Okresní přebory

 

Výsledky Okresních přeborů nejmladších žáků a starších žáků 2019-2020 ve Frýdlantu dne 1.3.2020.

 

Celkem se zúčastnilo OP 40 děti, ( nejml. žáků 6, nejml. žaček 6, st. žáků 27 a st. žaček 1)

Okresní přebory byly pro náš klub velmi úspěšné, posuďte sami….

NEJMLADŠÍ ŽÁCI :

DVOUHRA :

1.Fabián Tobiáš – 2011 TTC F-M

2.Filip Matouš – 2010 SK Frýdlant

3. Menšík Martin – 2010 SK Frýdlant

ČTYŘHRA :

1.Filip – Menšík

2. Fabián – Konečný

3.Navrátil – Kovalčík

 

STARŠÍ ŽÁCI :

DVOUHRA :

1. Hýl Jakub – 2006 Brušperk

2. Bakota Adam – 2006 SK Frýdlant

3-4. Sikora Dominik – 2005 Návsí

Stramová Eliška – 2007 SK Frýdlant

ČTYŘHRA :

1.Neuwirth O. – Hýl

2. Bakota – Ondračka

NEJMLADŠÍ ŽÁČKY :

DVOUHRA :

1.Ondračková Zuzana – 2011 SK Frýdlant

2.Fuchsíková Hana – 2011 SK Frýdlant

3.Kociánová Natálie – 2009 TTC Frýdlant

ČTYŘHRA :

1. Ondračková – Fuchsíková

2.Kociánová – Somrová

3. Lustigová – Pechová

SMÍŠENÁ ČTYŘHRA nejml. žáci :

1. Fabián – Fuchsíková

2. Menšík – Ondračková

3.Kovalčík – Kociánová

OS4

Postup našich dětí do okresní soutěže OS4

Velmi uspěšný byl tým chlapců a dívek, kteří v roce 2018 jako úplní nováčci naskočili do okresní soutěže nejnižší třídy tedy OS5, suveréně touto sezonou prošli a k překvapení všech postoupili do soutěže o třídu vyšší tedy OS4. Podotýkám , že s dospělými muži se utkali 11 až 13 leté děti. 

Chodov

BTM ČR PRAHA CHODOV 2018

Výsledky turnaje BTM ČR Praha Chodov 2018:

Ve skupině B se umístili mezi 16 nejlepšími : Adam Bakota, Elizabeth Papíková, Eliška Stramová

Ve skupině B se mezi 8 nejlepších probojoval Adam Ondračka a zajistil si tak postup do skupiny A.

 

 

.Za SK Frýdlant n. O Jiřina Stramová