BTM ČR U13 HLUK

V neděli 12.3.2023 se uskutečnil 6.bodovací turnaj mládeže ČR U13 V Hluku. Hrálo se za účasti 127 hráčů a hráček.

Za náš oddíl se zúčastnilo 5 hráčů a to Martin Menšík, Max Jurečka, Denis Závodný, Václav Hrabec a Zuzana Ondračková.

Martin hrál divizi ,,A“ ze které po dvou výhrách a jedné prohře postupoval ze základní skupiny. Následně však podlehl těsně 3:2 soupeři Lukáši Přikrylovi z KST Blansko a dále nepostupoval.

Denis, Max a Václav hráli divizi ,,B“ . Všichni tři postoupili ze základních skupin a v následném pavouku vypadl pouze Max. Václav ve skupince neztratil ani set a postupoval z prvního místa. V semifinále ale nestačil na Tomáše Zemana z VSK VŠB-TU Ostrava a po prohře 3:2 skončil na konečném děleném 3 místě spolu s Denisem, který taky s přehledem vyhrál základní skupinu a v boji o postup do finále podlehl soupeři Petru Postolkovi z SKST Cheb. Oběma gratulujeme za sportovní výkon.

Nejlépe si vedla Zuzka, která s přehledem prošla základní skupinu a v následném pavouku se probojovala až do finále divize ,,A“ kde ji zastavila až Adéla Brhelová z SKST Hodonín, kterou v základní skupině porazila 3:1. Vybojovala i tak nádherné druhé místo,za které moc gratulujeme!

Zuzka s Martinem si zahráli i čtyřhru, kde se jim ale nedařilo tak dobře jako ve dvouhrách…

Děkujeme všem za účast a trenérovi Patrikovi Maršálkovi za podporu našich malých sportovců!