BTM ČR U13 VLAŠIM

V neděli 20.11.2022 se uskutečnil 3.bodovací turnaj mládeže ČR ve Vlašimi. Hrálo se na 18 stolech za účasti 127 hráčů a hráček.

Za náš oddíl se zúčastnilo 5 hráčů a to Matouš Filip,Max Jurečka,Denis Závodný,Václav Hrabec a Zuzana Ondračková. Denis hrál divizi ,,A“ ve které přes těžké soupeře nepostoupil ze skupinky a v následující útěše vypadl v prvním kole. Matouš s Maxem hráli divizi ,,B“ kde také nepostoupili ze základní skupiny.Následná útěcha v divizi ,,B“se nehrála. Nejlíp si vedl Václav,který s přehledem postoupil ze skupinky v divizi ,,B“ a probojoval se až do semifinále,kde podlehl soupeři z oddílu SK Dobré. Konečné třetí místo mu zajistilo postup do divize ,,A“ na příštím turnaji  ve Vlašimi.

Za holky si dobře vedla Zuzka,když ve skupince v divizi ,,A“ neztratila ani set a postupovala z prvního místa. Ve vyřazovacích bojích ale nestačila na Anetu Ježkovou z KST Hluk a po prohře 3:2 skončila na konečném 9-12 místě.

Lépe se jí vedlo ve čtyřhře. Se spoluhráčkou Lindou Čebišovou z Velkého Oseku vybojovali bronzovou medaili.

Děkujeme všem za účast.

Další bodovací turnaj bude opět ve Vlašimi 15.01.2023