CZECH OPEN CUP OLOMOUC

Poslední červencový víkend se naši 4 mladí sportovci zúčastnili mezinárodního turnaje konaného v hale Omega v Olomouci.

Zahráli si v kategoriích U11,U13 a U15 jako jednotlivci a následně v kategorii U13 i čtyřhry. Ve čtyřhrách se lépe vedlo holkám. Zuzka s Barčou vybojovaly pro klub 3. místo, za které moc GRATULUJEME!. Kluci vypadli hned v prvním kole,kdy podlehli soupeři po těsném boji 2:3. V jednotlivcích si veze domů bronzovou medaili Zuzka Ondračková v kategorii U13. GRATULUJEME! Barča Somrová postoupila ze základní skupiny U11 a U13 a nakonec vypadla ve vyřazovacích bojích.

Kluci hráli v kategorii U13 a U15. V U15 vypadli oba už v základní skupině,v U13 se jim vedlo lépe. Martin Menšík postoupil ze základní skupiny do vyřazovacích bojů, porazil Slovenského soupeře a postoupil do osmifinále, kde jinému Slovenskému soupeři podlehl. Vašek Hrabec v základní skupině vyhrál všechny zápasy, postoupil do vyřazovacích bojů, kde porazil Českého soupeře a dostal se stejně jako Martin do osmifinále. V osmifinále dostal těžkého Izraelského hráče, který nakonec skončil druhý v kategorii a jemuž Vašek podlehl 3:1. I když si kluci domů žádnou medaili nedovezli, hráli skvěle a my jim moc děkujeme za reprezentaci našeho klubu, stejně jako holkám, kterým se na krku houpaly ony bronzové medaile.