7. KBTM BÍLOVEC

V neděli 25. 2. 2024 se uskutečnil v Bílovecké sportovní hale 7. Krajský bodovací turnaj mládeže🏓.

Za náš klub odjeli do Bílovce Max Jurečka, Niki Vach, Marťa Menšík a taky Vašek Hrabec. Turnaje se tentokrát zúčastnilo přesně 100 hráčů, z toho 83 chlapců a 17 dívek. Turnaj se odehrál na 20 stolech. Začal v 9:00 a skončil 14:45. Klukům se v Bílovci dařilo výborně 🥇🥈🥉.
Martin Menšík a Vašek Hrabec hráli ve skupině C a Niki Vach a Max Jurečka ve skupině E.
Martin postoupil ze základní skupiny bez jediné prohry, v pavouku porazil Samuela Šimečka z TTC Frýdlant nad Ostravicí a následně podlehl Liškové Tereze z Nového Jičína těsně 3:2 na sety. Skončil tak nakonec ve skupině na 3. místě🥉. Gratulujeme.
Nejlépe se v neděli dařilo Vaškovi. Ten ze základní skupiny postoupil bez jediného prohraného setu a v pavouku v tom pokračoval. Vybojoval 1. místo 🥇ve skupině C bez jediného prohraného setu za celý turnaj. Vašek tedy postupuje do skupiny B, kde se příště pokusí zabojovat o postup do nejvyšší skupiny A. Bravo.
Maxovi se v základní skupině moc nedařilo. S jednou výhrou v základní skupině v pavouku bojoval o 9. – 16. místo, kde se na něho ale štěstí přece jen usmálo a skončil ve spodní polovině pavouku druhý po těsné prohře s Jáchymem Pustowkou z Návsí. Celkově je tedy na 10. místě ve skupině. Gratulace.
Niki Vach vyhrál základní skupinu, následně ve výhrách v pavouku pokračoval a podlehl až ve finále Ondřeji Mazurkovi z Havířova 3:1, ačkoli ho v základní skupině porazil. I tak skončil Niki na 🥈druhém místě a postupuje do vyšší skupiny D. Gratulujeme.