4. KRAJSKÝ BODOVACÍ TURNAJ MLÁDEŽE

V sobotu dne 9.12. 2023 se v Havířově uskutečnil poslední Krajský turnaj mládeže v tomto roce.

Turnaje se zúčastnilo 101 hráčů z toho 80 chlapců a 21 dívek. Hrálo se na 24. stolech. Turnaj začal v 9:00 a skončil 14:30.
Za náš klub zúčastnili 3 chlapci, naše stálice 😊. Martin Menšík, Vašek Hrabec a Niki Vach. Kluci bojovali seč jim síly stačily, ale po vleklých nemocích, které prodělali v posledních dvou týdnech, se jim moc nedařilo. Nejlépe si vedl ve své divizi Niki. Skončil v divizi D na 10. místě, 58. místo celkově. Vašek vybojoval v druhé nejvyšší divizi B příčku 12. a celkově skončil na 28. místě. Marťa, kterému se vůbec nedařilo obsadil celkově 32. druhé místo a v divizi B skončil 16tý. I tak jim všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu a těšíme se na příští rok, že kluci určitě zúročí hodiny tréninku, které tráví v hale a za stolem, protože jich opravdu není málo 😊. Poděkování patří také trenérovi Dominikovi, který s Nikim, Vaškem a Marťou strávil skoro celou sobotu v hale a naplno se jim věnoval. 😊🏓