KRAJSKÉ PŘEBORY U11+U13+U19 HAVÍŘOV

O víkendu se konaly krajské přebory mládeže v Havířově. V sobotu nastoupili kategorie U11 a U19, v neděli pak kategorie U13.

Sobota se velmi vydařila a vezeme i nějaké medaile. V kategorii ,,U11 chlapci“ skončil Rostislav Klesla na 3.místě. Mezi děvčaty si rozdělili medaile Zuzana Ondračková a Barbora Somrová za 1 a 2.místo v kategorii U11. Na dalších příčkách byli Adam Štefek 5.místo,Denis Závodný 6.místo a Max Jurečka 7.místo.V kategorii U19 jsme měli jedno zastoupení a to Adama Bakotu,který se umístil na 15-18.místě.

V neděli nastoupili naši hráči v kategorii U13 a tam už se tolik nedařilo. Za děvčaty skončila Zuzana Ondračková těsně pod stupni vítězů na 4.místě, Barbora Somrová skončila na 8.místě. Za kluky se Rostislav Klesla umístil na 9.příčce, Alex Esterka na 14.příčce,Martin Menšík na 15.příčce a Denis Závodný na 16.příčce.