Materiální podpora pro děti a mládež Sportovního klubu

Projekt: Materiální podpora pro děti a mládež Sportovního klubu, z. s.

Našemu Sportovnímu klubu, z.s. byla schválena dotace na Nákup sportovního vybavení určeného na stolní tenis. Partnerem pro získání finanční podpory byla MAS Frýdlantsko-Beskydy z.s., jejíž hlavním cílem je „Podpora projektů konečných žadatelů naplňující cíle SCLLD MAS Frýdlantsko – Beskydy z.s.“

Obsahem žádosti, projektu je nákup stolů na stolní tenis, raket na stolní tenis (tzv. pingpongová dřeva), síťky na stoly, náhradní síťoviny, počítadla a ohrádky. Vše do klubových prostor Sportovního klubu, z.s., U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11

Vybavení bude sloužit k rozšíření a modernizaci sportovního vybavení klubu, který neustále zvětšuje svou členskou základnu. Výsledkem projektu bude zkvalitnění tréninkových aktivit mládeže a modernizace sportovního vybavení a sportoviště samotného.

Za SK Frýdlant nad Ostravicí a naše mladé sportovce tak chceme poděkovat za získanou dotaci, která bude maximálně využita.