Něco o klubu stolního tenisu

Sportovní klub SK Frýdlant nad Ostravicí, pod vedením dlouhodobé reprezentantky paní Marie Hrachové se zaměřuje především na výchovu mladých nadějí.

Náš tým trenérů, který se stará o děti se skládá z Patrika Maršálka, Gabriely Somrové, Pavla Ondračky a Bedřicha Štalzera.

Právě tito trenéři se starají o děti, které máme začleněny do skupin, přípravky-Gabriela Somrová, Pavel Ondračka. Mimo jiné přípravka stále přibírá děti v průběhu celého roku.

Skupinu pokročilých dětí, dorostu  vede Patrik Maršálek, Bedřich Štalzer a v neposlední řadě také Marie Hrachová.

Naše děti z řad pokročilých se zúčastňují turnajů téměř každý víkend spolu se svými trenéry objíždějí republiku. V krajském žebříčku nyní máme děti již na prvních místech.

SK Frýdlant nad Ostravicí také pořádá okresní turnaje a mezinárodní turnaj – Memoriál Milana Hrachového.

Tréninky u nás probíhají denně od 15 – 18 hodin, dle skupin. Trenéři  také poskytují dětem  indiviuální hodiny. V přípravce , která je vedena zábavnou, hravou formou probíhá pohybová průprava, stejně jako v ostatních skupinách.

Často pořádáme dny "volných" aktivit např. turnaj rodičů s dětmi, opékání párků na den dětí, smažení vaječiny, ale taky např. společné stanování či soustředění, snažíme se tímto o stmelování kolektivu, což se nám myslím velmi daří. Rodiče a trenéři zde spolupracují téměř příkladně a to je velmi důležité.

Mezi našimi odchovanci jsou také nynější reprezentanti mládeže, Martin Skotnica, Barbora Březinová, Adam Štalzer.

Jsme klub který má velké zkušenosti s výchovou dětí a mládeže ve stolním tenise, proto si můžete pročíst naše stránky a inspirovat se našimi zkušenostmi a úspěchy.

Přijďte se podívat co přípravka, nebo trénink těch malinko lepších obnáší, třeba Vám to pomůže rozhodnout se vložit Vaše dítě právě do našich rukou . Budeme se těšit na Vaši nezávaznou návštěvu.

"POJĎTE PINKAT S NÁMI"