KP U11/U13 KARVINÁ

V sobotu 13.5.2023 se uskutečnily v Karviné Krajské přebory mládeže MSSST 2023 U11.

KP se zúčastnilo 18 hráček a hráčů. Turnaj se hrál na 8 stolech. Za SK Frýdlant se zúčastnila Terezka Menšíková a Barča Somrová. Barča jela domů se stříbrnou madailí a Terezka sbírala herní zkušenosti – 8.místo. Gratulujeme holky a tešíme se na další úspěchy.

Na den matek se uskutečnily Krajské přebory kategorie U13 také v Karviné. Za stůl se z našeho oddílu postavila Barča Somrová, Elza Bužková a Zuzka Lišková. Z kluků to byl Martin Menšík, Max Jurečka a Vašek Hrabec. U holek si nejlépe vedla Barča, která přivezla opět stříbrnou medaili. Elza vybojovala 8.místo a Zuzka 9.

Z kluků se nejlépe vedlo Martinovi, který skončil na 4.místě. Vašek má v pořadí 7. a Max se umístil na 15. příčce. Všem našim mladým sportovcům děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme.