MČR U13 HAVÍŘOV

V Havířově se 7 a 8.5.2023 konalo Mistrovství ČR kategorie U13. Za účasti 56 chlapců a 40 děvčat.

Hrálo se na 16 stolech. Za náš oddíl si účast vybojovali (po předchozích republikových turnajích) Martin Menšík, Barbora Somrová a Zuzana Ondračková. Barča začala skvěle a postoupila z kvalifikace. V hlavní soutěži ale narazila na 3 nasazenou hráčku a prohrála. Martin musel projít dvěma koly kvalifikace a to se splnilo, ale v následné hlavní soutěži mu v 1 kole vystavil stopku hráč, který posléze celý turnaj vyhrál. Zuzka vzhledem dobrému postavení v žebříčku kvalifikaci hrát nemusela. Po dobrých výkonech nakonec dokráčela do čtvrtfinále, kde prohrála s výborně hrající Adélu Brhelovou z Hodonína a také pozdější vítězkou turnaje.

Děkujeme všem všem třem za bojovnost a nasazení.