PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2022

V termínu 11.7. až 15.7.se konal příměstský tábor v naši  stolně tenisové hale. Zůčastnilo se ho 19 hráčů ve věku 6-12 let.Tento tábor vzhledem k věku dětí byl pojat formou her a fyzické přípravy na novou sezónu. K dispozici byl areál místního fotbalového klubu jako umělá tráva atd. Samozřejmostí také byl dvoufázový trénink za zelenými stoly, kde se nacvičovalo podání, hra na zásobníku a hra na robotu. Jeden den se děti vydali na menší tůru na Ondřejník.

 Soustředění se zhostilo sourozenecké trio Gabka Somrová, Petra Žáčíková a Richard Ondračka. O catering se postaralo RS Budoucnost v Nové Vsi. Všichni byli velmi spokojeni s výběrem menu, kdy z pěti dnů se čtyři dny jako příloha servírovala rýže.V pátek už se začly dětem klížit oči do čínských parametrů. Na konci celého soustředění byli děti obdařeny malými dárky.