VÝSLEDKY 6.ODDÍLOVÉHO BODOVACÍHO TURNAJE

Dne 16.6.2022 se konal 6.oddílový bodovací turnaj mládeže. V průběhu šesti sérií turnajů se vystřídalo celkem 19 hráčů.

Z toho 17 kluků a 2 děvčata. Celkovým vítězem se stal Jindřich M.Šimeček, na druhém místě se umístil Rostislav Klesla a třetí skončil Petr Šimeček. Turnaj započal v lednu a pokračoval jednou měsíčně až do června. Vše se odehrávalo v rámci tréninku, hráči a hráčky si tak během půl roku otestovali svou výkonnost. Tímto se ukončila letošní sezóna. V září opět plánujeme pokračovat v těchto turnajích v rámci oddílu.Děkujeme všem za účast a přejeme příjemné prožití léta.

Výsledky 6.bodovacího turnaje:

DIVIZE ,,A“

1.místo Klesla Rostislav 200 bodů
2.místo Šimeček Petr 150
3.místo Šimeček Samuel 100
4.místo Šimeček M.Jindřich 80
5.místo Esterka Alex 70
6.místo Vach Nikolas 60

DIVIZE ,,B“

1.místo Hrabec Václav 50 bodů
2.místo Klimánek Tomáš 40
3.místo Filip Matouš 30
4.místo Závodný Denis 20
5.místo Somrová Barbora 10

Součtová tabulka ze 6 turnajů je v sekci (mládež,oddílový BTM)