SPORTOVNÍ VYCHÁZKA / 18. a 20. prosince 2023

18. a 20. prosince 2023 se uskuteční místo tréninku pro starší žáky Sportovní vycházky. 

V pondělí 18. 12. 2023 a ve středu  20. 12. 2023 se místo tréninku „starších“ uskuteční předvánoční vycházky klubu. Oba dny se bude vycházet v 15:00 od haly Sport ve Frýdlantu n. O. 🏓😊 Čeká vás trasa v délce cca 7 km, s mírným převýšením (tak, aby danou vzdálenost zvládli všichni). První procházka se uskuteční od haly směrem do Pržna po cyklostezce. V Pržně přejdeme most a budeme se vracet po druhé straně řeky přes Novou Ves až k hale. Druhá vycházka bude startovat také od haly, půjde se na Borovou na vyhlídku ke kostelu, pak směr Setina na Nové Vsi a opět zpět k Hale Sport. Tady je převýšení o něco málo větší, než u první procházky. Prosíme, aby se děti řádně oblékly, vzaly si dobrou obuv, správné oblečení, něco k pití a hlavně dobrou náladu :-). Těšíme se!