TURNAJ VE STOLNÍM TENISU 9.6.2024

V neděli 9. června 2024 se uskutečnil turnaj ve stolním tenisu v HALE SPORT ve FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ.

Turnaje se zúčastnilo 35 registrovaných a 35 neregistrovaných hráčů. Dohromady tedy 70 hrajících osob. Hrálo se na 12 stolech od 10:00 do 15:30. Celkově se odehrálo 210 zápasů. Přes pekelné horko, které v obou halách bylo, byli hráči stateční a bojovali, co jim síly stačily. Celkové výsledky turnaje si můžete stáhnout na tomto odkazu:

VYSLEDKY TURNAJ ELVAC SK FRYDLANT N.O. 2024

Registrovaní hráči:

1. Místo – Pavliska Martin – TTC Frýdlant n. O.
  2. Místo – Raška Michal – TJ Sokol Hrabůvka
  3. Místo – Viňanský Pavel – TJ Sokol Brušperk /  Mikeska Jakub – TTC Ostrava Poruba

Neregistrovaní hráči:

1. Šudrik Oleg
  2. Kavan Pavel
  3. Valašík Marián a Palkoci Miroslav

Fotografie z akce naleznete ZDE

Děkujeme Marušce Hrachové, hlavnímu rozhodčímu Marianu Hájkovi a firmě ELVAC a.s. za zorganizování turnaje.

Všem účastníkům i jejich příznivcům děkujeme za účast. Vítězům gratulujeme, poraženým přejeme hodně štěstí v dalším sportovním klání. Byla to skvělá sportovní neděle. „Sportu zdar!“🏓