KRAJSKÉ PŘEBORY MLÁDEŽE U15

V sobotu 4.5.2024 se uskutečnily Krajské přebory mládeže U15 v Národním tréninkovém centru v Havířově.

KP U15 se zúčastnilo 24 chapců a 11 dívek. Turnaj se hrál na 16 stolech. Začal v 9:00 a trval zhruba 3 hodiny. Tentokrát jsme měli na turnaji zastoupení 3 hráčů. Do nominace se dostal Martin Menšík, Václav Hrabec a Nikolas Vach.
🏓Marťa postoupil ze základní skupiny se dvěma výhrami, následně v pavouku se mu už nevedlo tak dobře a skončil celkově na 12. místě.
🏓Vašek první skupinu vyhrál, v pavouku prohrál důležitý první zápas o postup do první osmičky hráčů s Tobiášem Fabiánem z TTC F-M 3:2. Ostatní zbývající zápasy však už zvládl soupeře porazit a vybojoval si nakonec 9. místo celkově. 🏓Niki po první části nepostoupil do skupiny, kde by mohl bojovat o medaile, ale v útěše se mu vedlo skvěle. Dva zápasy vyhrál a podlehl jen Tomáši Zemanovi ve finále útěchy 3:1. Celkově vybojoval 14. místo.
⚪️Všem našim svěřencům moc gratulujeme, děkujeme za reprezentaci klubu a do příští sezóny přejeme hodně zdaru a vyhraných setů.