POSTUP z OS 4. do OS 3.

SK Frýdlant nad Ostravicí B vybojoval postup z Okresní soutěže 4. do Okresní soutěže 3.

Tak je to tady. Naši mladí nadějní stolní tenisti to dokázali 😊. V pátek 15. 3. 2024 se odehrálo poslední klání letošní sezóny v Okresní soutěži 4. třídy v Dobré u Frýdku-Místku s TTC Webersport FM. Kluci se o vítězství prali jako lvi 😊. Čísla nakonec ukazovali 12:6 pro SK Frýdlant B, který skončil celkově na druhém místě a postupuje do vyšší Okresní soutěže 3. třídy. SK Frýdlant nad Ostravicí B skončilo na 2. místě v konečném pořadí s bilancí 13 výher, 1 remíza a 6 proher. Kluci se přes rok objevovali u stolů v sestavě: Martin Menšík, Václav Hrabec, Nikolas Vach, Max Jurečka, Lukáš Kapolka a také Dominik Štefek, který výrazně přispěl ke skvělému výsledku. Párkrát si zahrála také Nela Menšíková, Filip Matouš a Filip Křiva. Družstvu SK Frýdlant B patří velká gratulace a přání, aby se jim v příští sezóně vedlo minimálně tak skvěle, jako v té současné.