OKRESNÍ SOUTĚŽ – OSST FM

Náš Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí už od začátku sezóny hraje Okresní soutěž 4. třídy.

Soupisku tvoří 21. hráčů, především starších a také mladších žáků. Kluci a občas i holky 😊 si už od začátku sezóny zahráli 11. utkání. Prozatím jim v tabulce náleží 5. místo, kde zaostávají jen o 3 body za Sokolem Metylovice B. Do základního teamu patří Martin Menšík, Vašek Hrabec, Max Jurečka, Niki Vach, doplňují je nejčastěji Lukáš Kapolka, Dominik Štefek, Menšíková Nela, Matouš Filip. Poslední utkání se odehrálo včera dne 11. 1. 2024 ve Frýdlantu nad Ostravicí v Hale Sport a naši hráči zaznamenali prozatím největší úspěch za celou sezónu a porazili TTC Bystřici C – 17:1. Určitě i proto, že na utkání byla přítomna Maruška Hrachová a hráčům dobře radila. Gratulujeme 😊.