5. KRAJSKÝ BODOVACÍ TURNAJ MLÁDEŽE

V neděli dne 7.1. 2024 se v Havířově uskutečnil 5. Krajský turnaj mládeže, první v tomto roce.

Naši hráči byli po sobotním Okresním přeboru unavení, ale bojovali o každý míč 🏓 seč jim síly stačily.
Nejlépe se vedlo Nikimu, který si ve své divizi vybojoval 1. příčku🥇 a postoupil do divize D. Úspěšně se dařilo i Vaškovi, který opouští divizi C a dostává se do B z 2. místa🥈. Perfektně hrál také Max, který I. stupeň v divizi neprohrál ani jeden zápas, v druhém stupni dvakrát vyhrál a nakonec z toho bylo 4. místo v divizi👏. Marťovi se dnes moc nedařilo, až v posledním kole vyhrál dva ze tří zápasů a uhájil si tak místo v už náročné divizi C👍.
Turnaje se celkem zúčastnilo 123 hráčů. Z toho 97 chlapců a 26 dívek. Hrálo se na 24 stolech. Turnaj začal v 9:00 hod a skončil v 15:30 hod.
🫶🏻Všem zúčastněným hráčům gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a těšíme se na další turnaj. Poděkování patří taky trenérovi Beďovi Štalzerovi🧡, který obětoval volnou neděli a naše hochy celou dobu podporoval a koučoval.
Výsledky našich hráčů:
Divize C – Václav Hrabec – 2. místo, postup do divize B
Divize C – Martin Menšík – 12. místo
Divize E – Nikolas Vach – 1. místo, postup do divize D
Divize F – Max Jurečka – 4. místo