OKRESNÍ PŘEBORY MLÁDEŽE

Okresní přebory mládeže v Dobré u Frýdku-Místku proběhly dnes, 6.1.2024 na Tři krále.

Náš klub měl zastoupení ve všech kategoriích. U11, U13, U15 a U19.
V kategorii dvouher U11 se na děleném 3. místě umístila Anna Libosvárová a Marek Poruba 🥉🥉.
V kategorii čtyřher U11 si šáhly na stříbrnou medaili Terezka Menšíková a Maruška Menšíková🥈🥈.
Kategorie dvouher U13 zaznamenal úspěch Max Jurečka a obsadil 3. místo🥉.
Kategorie čtyřher U13 naši kluci Max Jurečka a Honza Poruba 🥇🥇vyhráli a domů si vezli zlatou medaili.
Kategorie U15 byla taktéž úspěšná. Vašek Hrabec zvítězil ve dvouhrách a obsadil 1. místo🥇. Spolu s Marťou Menšíkem vyhráli kategorii čtyřher a získali zlatou medaili 🥇🥇.Hned za nimi skončili Niki Vach a Kryštof Liďák z TTC Frýdlant n. O., kteří získali stříbrnou medaili v kategorii čtyřher U15🥈🥈.
Vašek Hrabec se taktéž přihlásil do kategorie U19 a vybojoval po náročném dni a výhře v kategorii U15 i 3. místo 🥉v kategorii dvouher U19.
Všem našim sportovcům moc děkujeme za reprezentaci našeho klubu na Okresním přeboru v Dobré, který se konal v areálu u Medvěda.
Na všechny se těšíme už zítra, 7.1. 2024 v Havířově, kde se odehraje 5. Krajský bodovací turnaj mládeže🏓.