1. OKRESNÍ BODOVACÍ TURNAJ FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

Dne 8. 10. 2023 se uskutečnil první Okresní bodovací turnaj sezóny 2023/2024.

Prvního Okresního bodovacího turnaje ve Frýdlantu n. O. se zúčastnilo 35 hráčů a 10 hráček. Hrálo se v 6 divizích na 8 stolech. Přidala se i jedna divize čtyřher.

Ve čtyřhře zaznamenalo úspěch duo Menšík – Hrabec z klubu SK Frýdlant n. O., které divizi čtyřher vyhrálo. Druhé místo obsadilo duo z Brušperka Viňanský – Hutečka.

Ve dvouhrách obsadil 1. divizi Brušperk 1. místo a vyhrál Pavel Viňanský, druhou příčku vybojoval Václav Hrabec z SK Frýdlant nad Ostravicí a bronz si odnesl Martin Menšík, taktéž z klubu SK Frýdlant nad Ostravicí. Výherce a umístění v dalších divizích najdete ve výsledkové listině.

1.OBTM Frýdlant 8.10 2023_výsledky

Všem hráčům a hráčkám gratulujeme a těšíme se na další Okresní bodovací turnaj, který proběhne 29.10.2023 opět ve Frýdlantu nad Ostravicí :-). Budeme se na vás těšit!