10. ROČNÍK MEMORIÁLU MILANA HRACHOVÉHO

Dne 26. a 27. 8. 2023 se ve Frýdlantu nad Ostravicí uvnitř sportovní haly SPORT uskutečnil již 10. ročník Memoriálu Milana Hrachového.

Akci pořádal Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z. s. v čele s manažerkou paní Mgr. Marií Hrachovou a ve spolupráci s Moravskoslezským krajem a Českou asociací stolního tenisu. Na turnaji si zahráli hráči v několika kategoriích.

• dvouhra dorostenci, dorostenky do 19 let (2005 a mladší)
  • dvouhra muži, ženy do 23 let (2001 a mladší)
  • dvouhra muži, ženy
  • dvouhra registrovaní veteráni a veteránky nad 40 let (1983 a starší)
  • dvouhra neregistrovaní hráči a hráčky

Akce byla velkým sportovním zážitkem pro milovníky této hry. Ve startovní listině se objevili hráčky a hráči z extraligy a i začínající hráči a náš dorost si mohl zahrát s takovými jmény jako je například Tomáš Polanský.

Turnaj se konal pod záštitou starostky Frýdlantu nad Ostravicí paní RNDr. Helenou Pešatovou, která v neděli při vyhlášení vítězů spolu s naší Maruškou Hrachovou předávala ceny.

Děkujeme klubu a všem, kteří přidali ruku k dílu a zorganizovali tuto akci a už teď se těšíme, že se tato událost uskuteční i příští rok. 😊

Výsledky turnaje naleznete zde MMH_2023_vysledky_komplet.