JOOLA SATELLITE TOUR 2023

Ve dnech 13.8. – 20.8. se konal seriál turnajů Joola Satellite tour 2023.

Na prvním turnaji v Senci jsme zastoupení neměli. Na druhé zastávce seriálu jsme v Havířově měli dva hráče a to Václava Hrabce a Zuzanu Ondračkovou. Vašek ač výborným výkonem, tak nepostoupil ze skupiny po nejtěsnějších prohrách 2 x 2:3. Zuzka postoupila ze skupiny a v následném osmifinále vyhrála. Stopku ji vystavila ve čtvrtfinále Slovenka Barbora M.Guassardo poměrem 3:2.

Joola Satellite Tour 2023 vyvrcholil o víkendu (19. – 20. 8.) v  Hluku. Zuzce jako jedinému zástupci našeho klubu se turnaj vydařil na výbornou. Ze skupinky postoupila z prvního místa a v následných vyřazovacích bojích postupně vyřadila Slovenku Janekovou, Němku Lüvolding, Slovenku Ďurišovou a ve finále vrátila prohru z Havířova Slovence Barboře M. Guassardo 3:2.

Děkujeme Zuzce za ZLATOU MEDAILI pro náš klub.